EDGEV DVJNR/L2020K16 DVJNR DVJNL CNC Metal Torna Kesici Dış Torna takım Tutucu Için Endekslenebilir Karbür Insert VNMG 1604

 • Değerlendirmeler
 • Stokta var
₺63.60 ₺57.87


harici Aracı Tutucu Kod Sistemi (ISO Standardı) 01. uygulama: Dış Dönüm Araçları Shank 02. ISO Atama: DVJNR/L2020K16 03. sıkıştırma Yöntemi: Üst ve delik sıkma 04. uygun Ekler: VNMG160404 05. yaklaşım Açısı: 93 Derece 06. gümrükleme Ekler Açısı: 0 Derece 07. boyutu Sh ank: H20mm * W20mm * L125mm 08. malzeme: 42 CrMo (Alaşım Bahar Çelik) 09. sertlik: HRC45-50 10. Renk: Gri/Siyah özellikleri: 01. aracı tutucu iyi alaşım bahar çelik yapılır (42 CrMo). uygun şok direnci ve iş parçası yüzey pürüzlülüğü geliştirir. 02. İntegral dövme işleme, mükemmel çekme dayanımı ve sertlik. elde etmek istikrarlı işleme ve araçları uzun hizmet ömrü. 03. Yüksek hassasiyetli CNC makine merkezi tarafından imal edilecek ve MAZAK ekipmanları 04. kesinlikle uygulamak toplam kalite yönetimi sistemi, 100% muayene; biz feeler kullanın bıçak (0.01mm) incelemek yuvasına ekler, emin olmak için ekli ekler ve yakından aracı tutucu vardır. 05. gelişmiş Isıl işlem NIHON, japonya'dan sertlik tekdüzelik emin olmak için aracı tutucu. 06. pas ve korozyon direnci, araçları ile ekilir nikel yüzeyi, güzel ve dayanıklıdır. 07. kaliteli Aksesuarları, bu kolayca zarar değil kötü kesme durumu.
ürünleri Gösteren
HAKKıNDA EDGEV HARDMETAL ARAÇLARı
mükemmel bir kompozit araçları çin'de tedarikçisi olarak, EDGEV adadı sürekli gelişimi için büyük ölçüde ulusal sanayi yanı sıra küresel refah.
Edgev Hardmetal Araçları (Dalian) Co, ltd bir kompozit kesme aletleri tedarikçisi kim tasarım üzerinde çalışır, geliştirme, üretim, ürünlerin pazarlama ve teknik servis.
bu arada, kesme aletleri büyük bir aralığı kapsar ve taşlama araçları, yüksek hız çeliği ürünleri, çimentolu karbür araçları, seramik, PCBN, PCD ve elmas; buna ek olarak, bu da sorumlu ithalat ve ihracat, satış sonrası hizmet, teknik ulaşım yanı sıra danışmanlık hizmeti, hangi tüm havacılık gibi birçok farklı high-end alanları içerir, otomobil üretimi ve gemi yapı, rüzgar enerjisi üretimi ve mekanik parçalar işleme. şu anda Edgev harika yapıyor sürekli geliştirmek için çaba ve onun kendini sistemi geliştirmek ve ağ.
reform ve açık çin'de dünyanın dikkatini çekmiştir ve olağanüstü başarıları kazandı yüzyılın başından beri. ancak, bir ülkenin sanayileşme ve bilgi gelişimi mekanik imalatı gelen ayrılamaz.
Edgev Hardmetal Araçları olduğunu birinci sınıf üreticileri kaynağı için mükemmel ürünler makinesi kesme aletleri, one-stop ile kullanıcıların sağlayan ve yerli araçları çepeçevre çözümleri ve kullanışlı ve verimli dağıtım hizmet. ürünler kapak mekanik işleme sanayi geniş bir yelpazede dönüm gibi, freze, delme ve taşlama işleme.
gelecekte, Edgev Hardmetal Araçları oluşturmak için adanmış olacak daha değerleri ve hizmetleri kullanıcılar için; bu arada, büyük tasarlayın için çaba yapacak daha pratik, düşük maliyetli ve küresel müşterilerimiz için güvenilir ürünler; Edgev üretecek dünyaca ünlü kesme aracı ürünleri ve nihayet onun ürünleri küresel kesme araçları içine dahil var tedarik zinciri.
Edgev sizinle birlikte ilerleme yapmak istiyorum ve ortak kalkınma aramak.
felsefe
Edgev Hardmetal Araçları dünyada bizim azalmalar yaygınlaştırma yapan. biz fırsatı arıyoruz tezgahlarının tedarik küresel erişim sistemi var.
biz her zaman uygun sağlamak için sürekli artış planı bizim sadık müşteriler, ve sürekli müşterilerin talebi karşılamak için ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek, amacıyla
değişen pazar kendimizi ortamı adapte. biz belirli size birinci sınıf ürün ve hizmet vermek için çin'de.
kalite Kontrol
orada birçok uzmanları deneyim çok var kim Edgev Hardmetal Araçları içinde işleme araçları, bu arada; yüksek teknoloji firmamız da yaygın. emin olmak amacıyla ürünlerimiz arasında ilk seviye kalite, biz dünyaca ünlü ekipmanları iyi faydalanmak ve tesis ölçme. aynı zamanda, ürünlerimiz sıkı kalite yönetim sistemi altında ISO9001: 2008. istikrarlı kalite sağlamak için araçlar, biz bizim tedarikçi için sıkı yönetim kullanın.
teknik Rehberlik
Edgev Hardmetal Araçları temel aracı üretim sunmak, bu arada; biz de gerekli teknik destek sağlamak ve ürün kullanımı almak için danışmanlık müşteriler için sorunları çözmek için.
F. A. Q.-Sıkça Sorulan Sorular
soru: diğer rakipleri ile Karşılaştırıldığında, ne avantajları var?
cevap: sanayinin gelişmesi ve makine çalışma parça malzemeler, kesme aletleri ve işleme stratejileri insanlar için yüksek gereksinimleri var. Edgev Hardmetal Araçları bu uyum için daha yüksek bir standart değişim ileri koyar. firmamız tatmin edici yapımları ile müşterilerine sunmak için adamış.
kurumsal rekabet gücünü artırmak amacıyla ve üretim maliyetini azaltmak, firmamız bir maliyet azaltma planı müşteriler için her maliye yıl içinde uygulanması, sonuç olarak, Edgev Hardmetal Araçları için bizim müşterinin ürünleri satın. müşterilerimize kaydetmek için 1 ila 3% toplam maliyeti.
Edgev Hardmetal Araçları büyük üretim kategoriler vardır ve geniş uygulama kapsamı, yani müşteriler kısa sürede istediklerini elde olabilir, ve bu büyük ölçüde zaman kazandırır ve satın alma maliyeti. aynı zamanda, biz daha avantajlara sahip ürünleri gibi ND, PCD, PCBN, katı CBN seramik, çimentolu karbür ve HSS. biz farklı profesyonel aracı ile yakın işbirliği fabrikaları var keşfetmek için yeni ürünler ve üretim, bu arada, biz de keşfetmek için gayret geliştirme, standart dışı ürünlerin tasarım ve üretim. bu şekilde, biz ürün kalitesini artırmak, esneklik, teknik yönleri bilişsel amacıyla pazar kısa teslimat ihtiyacı uyum.

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 18cm x 10cm x 12cm (7.09in x 3.94in x 4.72in)

 • Insert Genişliği (mm): DVJNR2020K16 Right, DVJNL2020K16 Left
 • tabaka: other
 • sertlik: High
 • Model Numarası: Turning Tool Holder
 • kullanım: Dış torna Aracı
 • Marka Adı: EDGEV
 • malzeme: 42CrMo
 • Application: Turning Tools
 • ISO Designation: DVJNR/L2020K16
 • Clamping Method: Top and hole clamping
 • Available Inserts: VNMG160404/08
 • Approach Angle: 93 Degree
 • Clearance Angle of Inserts: 0 Degree
 • Size of Shank: H20mm*W20mm*L125mm
 • Material: 42CrMo Alloy Spring Steel
 • Color: Grey